K nabídce služeb pana PhDr. Jana Vlčka, MBA sděluji, že jsem byla maximálně spokojena s jeho službami, celá transakce nákupu nemovitosti proběhla bezproblémově a s vysokou profesionalitou. Po celou dobu přípravy kupní smlouvy na nemovitost byl pan Vlček vstřícný a ochotný k jednání a spolupráci, veškeré požadavky ze strany kupujícího zohlednil. Jeho služby doporučuji všem dalším klientům.
Panu Vlčkovi velmi děkuji za vstřícný a důvěrný přístup v řešení finančních záležitostí, rychlé reakce a velmi oceňuji jeho seriózní přístup. Vřele doporučuji i ostatním klientům.
Se spoluprací s panem Vlčkem jsem nadmíru spokojen. Problémy řešil pohotově, ochotně a spolehlivě. Pokud jde o pana Vlčka, je velice profesionální a vstřícný. Vřele doporučuji každou spolupráci.
Rádi bychom napsali svou zkušenost s prací pana Vlčka. Opravdu musíme říci, že nám ohledně koupi domu moc pomohl. Co se týče financování, reagoval na dotazy a vzniklé mírné komplikace velmi rychle, vstřícně a slušně a vždy se to vyřešilo k naší spokojenosti. Děkujeme
Spolupráce s panem Vlčkem byla na vysoké úrovni, pan Vlček je ochotný, upřímný a spolehlivý. Každému bych spolupráci vřele doporučoval.
Pan Vlček mi ochotně pomohl s výběrem hypotečního úvěru a vyřešil i všechny náležitosti s realitní makléřkou, která si ho rovněž velice chválila. Rozhodně doporučuji využít jeho služeb vzhledem k jeho osobnímu přístupu a zkušenostem v oboru.
Pan Vlček mi pomohl s prodejem domu, když jsem byl ve složité životní situaci. Mohu doporučit jeho služby zejména pro seriózní a profesionální přístup a znalosti v oblasti realit a financování. Budu dále doporučovat.
Velice lidsky, osobní a přátelský přístup který je mi moc blízký. Poradí a pomůže i jen kvůli dobrého pocitu. Buduje vztahy a nestaví svojí práci na ekonomickém zisku ale na pomoci a svém dobrém jménu. Doporučím pana Vlčka kdykoliv protože je vzorem jak má člověk podnikat.
Já i moje přítelkyně jsme byli velice spokojeni co se týká osobního přístupu , informování a spolupráce .
S poskytnutými službami, ochotou a vstřícností pana Vlčka a jeho kanceláře jsme naprosto spokojeni, děkujeme. Můžeme vřele doporučit dalším klientům.
Vyřizování podkladů k uzavření smlouvy o hypotečním úvěru proběhlo díky rychlému a vstřícnému jednání s panem Vlčkem velmi rychle. Vždy ochotně a obratem zodpověděl všechny mé dotazy. Pokud budu v budoucnu řešit nějakou formu financování nemovitosti, určitě se na pana Vlčka znovu s důvěrou obrátím.
S panem Vlčkem spolupracuji na různých projektech již řadu let. Je to velice schopný a věci znalý odborník. Mohu ho se 100% jistotou doporučit jak do privátního, tak i do korporátního businessu.
"Realitních a finančních služeb nabízených panem Vlčkem jsem využil při řešení prodeje bytu a následné koupě rodinného domu. Pro mne byla rozhodující komplexnost nabídnutých služeb, kterou jsem u pana Vlčka našel. Velmi seriózní a profesionální přístup, znalosti v oblasti finančních produktů a prodeje/koupě nemovitosti. 100% znovu využiji a doporučuji."
Individuální přístup ke klientovi a vstřícnost. Profesionální chování a jednání s klientem. Veškeré jednání s finančními ústavy, který Dr. Vlček zprostředkoval, dopadlo k naší plné spokojenosti. Pokud budeme v budoucnu uvažovat o využití služeb finančního poradce, je naše volba jasná, určitě se na Dr. Vlčka obrátíme.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení