Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům Březová

Popis nemovitosti

Rodinný dům v obci Březová

Nabízíme k prodeji přízemní, rohový rodinný dům v malebné obci Březová, v srdci oblasti Bílé Karpaty. Dům je postaven z cihly a jeho dispozice je 5+1 s užitnou plochou 198 m2. Součástí nemovitosti je také pozemek o rozloze 741 m2.

Interiér

Dům prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2016 a je ve výborném stavu. Skládá se z následujících místností: zádveří, obývací pokoj, kuchyň, chodba, 2 dětské pokoje, ložnice, pokoj, koupelna, WC, chodba, kotelna a dílna. K dispozici je také dvojgaráž.

Exteriér

Na pozemku se nachází posezení s letní kuchyní, pergola, kůlna, venkovní krb a bazén. Přístup k domu je možný z přední části i z boční ulice.

Technické vybavení

Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci a elektřinu. Topení je zajištěno elektrokotlem a kotlem na dřevoplyn. Ohřev vody zajišťuje bojler.

Občanská vybavenost

V blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost: pošta, základní škola, obchod a restaurace. Autobusová zastávka je vzdálena pouhých 200 metrů od domu.

Využití

Dům lze využít na bydlení, rekreaci nebo jako investici k pronájmu. Díky své poloze a vybavenosti je ideální pro rodiny s dětmi, ale také pro ty, kteří hledají klidné místo pro odpočinek nebo chtějí investovat.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro více informací nebo prohlídku!

Videoprohlídka

3D scan

Jan Vlček

Mojí vizí je dělat lidské a profesionální poradenství v oblasti realit a financí. Stojím na straně klienta a snažím se vyrovnat informační nerovnost.

Mám 24 let zkušeností v oblasti financí, realit a obchodu. 14 let jsem pracoval jako zaměstnanec v České spořitelně a Komerční bance na různých obchodních a vedoucích pozicích, posledních 10 let se věnuji vlastnímu podnikání.

Profesi realitního a finančního poradce vykonávám víceméně celou svoji kariéru.

Moje specializace je prodej bytů a domů a následné financování hypotékou.

Kromě realitní činnosti se zabývám financováním osob a firem.

Je mi 45 let a žiji s rodinou v Olomouci.

 

 


Jan Vlček

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF