Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata Mate

Nabízíme k prodeji rekreační zařízení v Černé Vodě

Popis nemovitosti

Chata MATE se nachází po levé straně za obcí Černá Voda (při směru ze Žulové), kde odbočíte z hlavní cesty a sjedete kolem kamenné skulptury na odstavné parkoviště či přímo k chatě. Příjezd je z Lipové Lázně, přes Žulovou až k chatě. Celá obec Černá Voda je v sezónu velmi vyhledávaná lokalita hlavně kvůli cyklistice, turismu a rybolovu, v okolí je několik rybníků využitelných pro sportovní rybolov. Chata je využívána zejména cyklistům, kteří využívají tzv. Rychlebské stezky, v době sezóny duben-říjen je chata stále obsazená.

V přízemí před vstupem do chaty se nachází venkovní terasa s posezením, při vstupu do chaty pak po pravé straně společenská místnost s barem, kde je možné klidně odpočívat, sledovat televizi nebo se dobře bavit. V přízemí se taktéž nachází vybavená kuchyně s pěti kuchyňskými linkami se sporáky a lednicemi, umožňující při individuální turistice samostatnou přípravu jídel. Pro vaření je k dispozici plynová lahev. Pro skupiny hostů je možné zajistit po dohodě i celodenní stravování, případně polopenzi. Vedle ní pak jídelna s kulečníkem a ping-pongovým stolem a samozřejmě také sociální zařízení.
Při vstupu do 1. patra se ocitneme ve společenské místnosti, zařízené pohodlnými křesly pro chvíle odpočinku či povídání si s přáteli. 1. patro však slouží hlavně jako ubytovací část chaty a nabízí celkem 44 lůžek (3x dvoulůžkové pokoje, 6x trojlůžkové, 5x čtyřlůžkové) + možnost přistýlek, standardně zařízených pokojích. Jsou zde také sprchy a sociální zařízení. K vybavení chaty patří také venkovní gril s ohništěm a udírnou, zahradní bazén, stolní tenis. Objekt je vytápěn dvěma kotli na tuhá paliva se zásobníkem. Zařízení je možné provozovat soukromě jako podnikovou chatu nebo veřejně. Po domluvě je možné zařídit správce objektu, který je celoročně k dispozici pro celý provoz. Prodej zahrnuje objekt a pozemky v celkové rozloze 5.081 m2, které je možné využít např. k dalším podnikatelským záměrům. V případě zájmu vám vyřídíme financování.

Fotogalerie

Jan Vlček

Mojí vizí je dělat lidské a profesionální poradenství v oblasti realit a financí. Stojím na straně klienta a snažím se vyrovnat informační nerovnost.

Mám 23 let zkušeností v oblasti financí, realit a obchodu. 14 let jsem pracoval jako zaměstnanec v České spořitelně a Komerční bance na různých obchodních a vedoucích pozicích, posledních 9 let se věnuji vlastnímu podnikání.

Profesi finančního a realitního poradce vykonávám víceméně celou svoji kariéru.

Moje specializace je prodej bytů a domů a následné financování hypotékou.

Kromě realitní činnosti se zabývám financováním osob a firem.

Je mi 44 let a žiji s rodinou v Olomouci.

 

 


Jan Vlček

Kontaktní formulář